Twitter #2

24. května 2011 v 21:59 | Gábuška |  Twitterod partyyandnoie: "@TishCyrus1 moc mi chybíš mami!! VŠICHNI SI PŘIDEJTE MOJI MÁMU @TishCyrus1 RT RT RT"
"hrooozně se těším do peru =]"

"Twitter je tak náhodná věc. Lidi kteří tu jsou 'jako já' vlastně tak jako já nejsou. haha."

"@CheyneThomas všiml sis že MT si tě přidal? 'MÁM RÁDA KRMENÍ MATE ŽELÉM PROTOŽE JE TO TAK MALÉ A ON JE TAK VELKÝ' (těžké porozumět)"

"@CheyneThomas budu opravdu překvapena jestli někdo někdy pochopí náš sarkasmus. O ČEM TO SAKRA LUVÍ! ONI SNAD NEPOCHOPÍ ŽE NEMŮŽOU JET NA KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH!"

"#notgonnalie Jsem tak šťastná že @NICKIMINAJ mi napsala. Uvědomuju si jak cool jsem! Ty jsi mě podcenila! #sitchoassdown ha <3 u"

"Nemůžu přestat poslouchat 'Girls Fall like Dominos'! @NICKIMINAJ jakto že jsi venku v Hills s Kristen Cav a né s MC? Nerozumím tomu!"

"@CheyneThomas HASHTAG měla jsem ráda tu starou cestu hahahaha"

"Pro všechny co se ptají....ANO. MILUJU JEDNOHO A JEDINÉHO @vijphoto doufám že se ve spánku změním v kluka a on mě bude zase milovat. haha"

"Nepotřebuji 103 věží a 102 růží všechno co potřebuju jsou frosted flakes a fanoušky kteří přichází na mou show! #whyisthemediasoslimy"
imagebam.com
"@vijphoto miluju psaní si s tebou ikdyž sedím vedle tebe <3"

"@vijphoto ty jsi mé slunce. To ty mě děláš šťastnou když je obloha šedá. Nikdy nebudeš vědět zlato...jak moc tě mám ráda. =]"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters